Kalendarz Pozytywnej Kobiety

Kalendarz Pozytywnej Kobiety na marzec 2017

Witajcie Moje Kochane Pozytywne Kobiety

 

Dziś w prezencie Kalendarz Pozytywnej Kobiety na marzec 2017

 

 

Styczeń już za nami. Ba… luty, już też odszedł do historii , a jak Twoje cele ?
Zrealizowałaś to, co zaplanowałaś w styczniu ?  Nie ??? 

A może wcale nie zaplanowałaś …
Biegnę z pomocą…

Mam dla Ciebie prezent. Długo myślałam, czy te kalendarze są dla Was przydatne, ale dostałam kilka zapytań o nie.. Więc od dzisiaj każdego miesiąca dostaniesz ode mnie w prezencie Kalendarz Pozytywnej Kobiety !

Oto link do Kalendarza Pozytywnej Kobiety na marzec 2017 ,
kliknij, wydrukuj i koniecznie zapisz swoje plany 🙂

Kliknij , pobierz i wydrukuj.

 

Kalendarz Pozytywnej Kobiety

 

Korzystaj z niego do woli. Jeśli potrzebujesz wydrukuj jeden do domu, kolejny do pracy 🙂 Jeśli masz koleżankę, która ma problemy z planowaniem, wydrukuj dla i niej taki Kalendarz Pozytywnej Kobiety na marzec 2017  .. i zaznacz np. kiedy spotykacie się na kawie 🙂 Na pewno się ucieszy.

 

Taki Kalendarz Pozytywnej Kobiety naprawdę niesamowicie ułatwia pracę, pomoże Ci zorganizować miesiąc. Zapisz w nim wszystkie zaplanowane wizyty (kosmetyczka, lekarz, zebrania w szkole), zapisz do kiedy musisz zapłacić rachunki, czy zrobić przegląd samochodu. Wydrukuj, wypełnij i włóż do kalendarza, do torebki. Przyczep na lodówce … miej go zawsze pod ręką.
Ja jestem ciekawa, czy taka wersja Kalendarza Pozytywnej Kobiety Ci odpowiada, czy jest dla Ciebie idealny. Będę wdzięczna za każdą sugestię, daj proszę znać, czy  odpowiada Ci kolorystyka, czy jest odpowiednio duży, i czy miejsce na notatki się przydało.

 

Jak widzisz, 20 marca zaznaczyłam słoneczkiem… Wiesz co to za dzień, prawda ? Pamiętasz, że to już niedługo . Oznaczaj sobie ważne dni właśnie w ten sposób. Daj znać rodzince, że 8 marca jest DZIEŃ KOBIET …  Może w marcu jest inny ważny dla Ciebie dzień.  Zaznacz go … i ciesz się nim.

Moja Kochana Pozytywna Kobieto, życzę Ci z całego serca, by marzec był dla Ciebie bardzo Pozytywnym miesiącem. Niech się cudnie dzieje 🙂 

Ściskam mocno 
Monia ♥

 

p.s. Będę ogromnie wdzięczna za każdego like, czy udostępnienie tego posta. Niech wszystkie Pozytywne Kobiety wydrukują sobie kalendarze 🙂  Z góry dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *