O mnie

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzień dobry, 
Jestem Monika, kilka słów o mnie.

Zbliżam się dużymi krokami do magicznej 4 z przodu. Jestem mamą najlepszej córci na świecie, która jak każda nastolatka potrafi dać czasami w kość. Mam też u swego boku wspaniałego mężczyznę. Urodziłam sie i mieszkam od zawsze w Poznaniu, choć moim marzeniem jest całkiem inne miejsce na ziemi, a, że o marzeniach trzeba mówić głośno i wszędzie, więc to robię 🙂
Moją największą pasją są podróże. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury, nowych ludzi. Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą, ale nie zawsze było kolorowo i łatwo, ale tak właśnie wygląda życie. Każda trudna chwila uczy nas bycia silniejszą i jeszcze odważniej dążyć do wyznaczonego celu i realizacji marzeń !

Co mogę zaoferować Tobie ?

Niektóre z nas, czy to poprzez długie macierzyństwo, czy to przez brak akywności zawodowej, czyli popularne zajmowanie się dziećmi i/lub domem, lub całkiem odwrotnie, poprzez nadmierną aktywność zawodową, zatraciło sie troszkę i pogubiło. Często zaczyna nam brakować pewności siebie, odwagi. Zapomniałyśmy jak ważne kiedyś dla nas były przyjemności, hobby, pasje. Nasze marzenia już dawno uleciały, nie pamiętamy już nawet co to było.

Zapomniałyśmy co to szczęście, że trzeba sobie postawić jakiś cel w życiu, że należy nam się przyjemność, nagroda, że wyjście samemu na spacer (bez dziecka czy psa), czy kawa/kino z przyjaciółką to nie przestępstwo.

Jeśli utożsamiasz sie z tymi słowami, to dobrze trafiłaś. Pomogę Tobie, zmienię Twoje postrzeganie świata, odnajdziesz samą siebie, swoją wiarę w siebie, odwagę, a z najmniejszego zaułka wyciągniemy za uszy Twoje marzenia, co więcej … będziemy dążyć do ich realizacji !

Jeszcze raz bardzo serdecznie Cię witam. Cieszę się, że tu trafiłaś, od dziś będzie już tylko lepiej. Przyciągniemy szczęście i dobre emocje i najwyższą z możliwych dobrą energię, którą będziesz niedługo zarażać innych.

Zatem do dzieła ! Zaczynamy od razu !

pozdrawiam i życzę cudownego dnia ♥

Monika Jabłońska

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 thought on “O mnie

  1. Już mi się podoba 🙂 Też mam etap, że właśnie zaczynam działać 🙂 Póki co sukcesywnie zdobywam wiedzę, by już niedługo zrobić pierwszy krok. Trochę się boję, ale też jestem podekscytowana 🙂
    Do usłyszenia zatem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *